SONY 85S35B BRAVIA 3 4K Smart LED TV 85” (2025)
Geniet van scherp beeld, heldere kleuren en handige functies met de Sony Bravia 3 4K Led (2025). Deze 4K tv heeft de slimme HDR processor X1. Deze processor verbetert kleuren en contrast voor een realistisch beeld. Zo schijnt een fakkel levensecht in een donkere grot. De tv heeft het Google TV smart platform. Hiermee heb je toegang tot apps zoals YouTube, Netflix en Disney+ en ontdek je films en series. Speel je games op een PlayStation 5, maar is deze niet aangesloten op de Bravia 3? Met de PS Remote Play app stream je PlayStation games naar de tv en gebruik je de spelcomputer op afstand. Dit is handig als je meerdere tv’s hebt en maar één PlayStation 5.
5 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €2.399,00.€1.699,00Huidige prijs is: €1.699,00.
5 op voorraad
Beschrijving
Levensechte kleuren in elke tint en nuance
Bekijk de echte kleuren van het leven, levendig en helder. Triluminos Pro™ reproduceert meer dan een miljard kleuren met verbeterde verzadiging en tinten om natuurlijke kleuren weer te geven.
Prachtige, heldere beelden, waar je ook naar kijkt
Bekijk oude favorieten in bijna 4K-kwaliteit. Onze 4K X-Reality™ PRO analyseert, verheldert en verfijnt beelden met behulp van onze unieke 4K-database, zodat je bij bijna alle content van geweldige beelden kunt genieten.
Snelle acties. Helderder en soepeler.
Betere helderheid en soepelheid bij het kijken naar snel bewegende actie. Motionflow XR verhoogt het aantal beelden per seconde voor soepelere beweging. Ook controleert het de LED-achtergrondverlichting en vermindert het beeldvervaging voor helderdere beelden.
Helderheid is geoptimaliseerd en afgestemd op de ruimte
Je krijgt zowel overdag als ‘s avonds altijd het best mogelijke beeld. Een lichtsensor optimaliseert de helderheid op basis van de omstandigheden in de ruimte. Hij versterkt de helderheid in lichte ruimtes en vermindert deze in donkere ruimtes.
| Gewicht | 43 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 210 × 155 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 2,15 m (84.6") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| LED backlight-type | Direct-lit LED |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android TV |
| Smart modes | Bioscoop, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, Dolby Vision Game, Dolby Vision IQ, Dolby Vision Vivid, Spel, Graphics/afbeeldingen, Foto, Zakelijk, Standaard, Helder |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Miracast | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 400 x 400 mm |
| Introductie jaar | 2025 |
| Stand kleur | Zwart |
| Ondersteunde videoformaten | 3GPP, ASF, AV1, AVC, AVI, AVS, HEVC, MKV, MOV, MPEG1, MPEG2, MPEG2-PS, MPEG2-TS, MPEG4, VP8, VP9, WMA, WMV, XAVC, XAVC S |
| Ondersteund beeldformaat | JPEG |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| USB-recording | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| HDMI versie | 1.1 |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Breedte ( zonder voet ) | 1901 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 1090 mm |
| Breedte van de standaard | 153,2 cm |
| Breedte verpakking | 2035 mm |
| Hoogte verpakking | 1231 mm |
| Type verpakking | Doos |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | LED |
| LED backlight | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet TV | Ja |
| Operating systeem versie | 12 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Digital Surround, DTS Express, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Audio |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Black |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Ondersteund audioformaat | AAC, AC4, OGG |
| Videocompressieformaten | AV1, OGG, VP9, WEBM |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| ConnectShare (HDD) | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Spraakbesturing | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 43,8 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 7,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,22 kg |
| Diepte van de standaard | 45,6 cm |
| Diepte verpakking | 237 mm |
| Gewicht verpakking | 5,8 kg |
| Merk |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.