Smartwatch Samsung Galaxy Watch7 Zilverkleurig 44 mm
Smartwatches zijn niet slanker of slimmer dan dit. De Galaxy Watch7 belichaamt stijl en inhoud met zijn robuuste maar verfijnde aluminium behuizing in een opvallende zilveren afwerking. Maar het uiterlijk is nog maar het begin – onder die ronde kast van 44 mm met levendig AMOLED-touchscreen klopt een hightech hart dat overloopt van de nieuwste functies. Met waterbestendigheid op militair niveau, ingebouwde GPS en een volledig pakket fitnesssensoren is deze smartwatch je ultieme trainingspartner voor het bijhouden van intensieve oefeningen en activiteiten gedurende de hele dag. Als het tijd is om op te laden, leg je hem gewoon op het draadloze oplaadstation – kabels zijn niet nodig. En met Bluetooth, Wi-Fi, 4G cellulaire connectiviteit en NFC voor mobiele betalingen ben je altijd moeiteloos verbonden. Maar de Watch7 is niet alleen maar sterk; het is ook een uitstekende multitasker die apps, berichten en agendaherinneringen direct op je pols afspeelt. Voor iedereen die op zoek is naar een smartwatch die eersteklas materialen, krachtige mogelijkheden en een verfijnd design combineert als geen ander, is dit horloge iets voor jou.
12 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €574,00.€479,00Huidige prijs is: €479,00.
12 op voorraad
Beschrijving
Smartwatch Samsung Galaxy Watch7 Zilverkleurig 44 mm
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Type uurwerk: Smartwatch
- Materiaal: Aluminium
- Eigenschappen:
- Accelerometer
- Met ingebouwde luidsprekers
- Barometer
- Aanraakscherm
- Gyroscoop
- Ingebouwde Microfoon
- Optische sensor
- Chronometer
- Slaapmonitor
- 5 atm
- Mobiele netwerkverbinding
- Geomagnetische sensor
- Saturatiemeter
- Verbindingen: 4G
- Functies:
- Stappenteller
- Slaapmonitor
- Hartfrequentiemonitor
- Soort batterij: Geïntegreerd
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- GPS
- NFC
- Glonass
- BeiDou
- Galileo
- LTE
- Bluetooth 5.3
- Doos: 44 mm
- Vorm: Cirkelvormig
- IP-classificatie: IP68
- Kleur: Zilverkleurig
- Technologie: AMOLED
- Draadloze oplader: Ja
- RAM geheugen: 2 GB
- Diagonaal van het scherm (cm): 3,8 cm
| Gewicht | 202 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 30,5 × 4,6 cm |
| Type beeldscherm | Digitaal |
| Touchscreen | Ja |
| Display technologie | AMOLED |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| Altijd-aan scherm | Ja |
| Markt positionering | Smartwatch |
| Horlogekast kleur | Zilver |
| Band kleur | Zilver |
| Vorm | Rond |
| Waterdichtheid | 5 ATM |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| RAM-capaciteit | 2 MB |
| Hartslag monitor | Ja |
| Bloedzuurstofsensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Activiteitentracker | Ja |
| Slaapkwaliteit | Ja |
| Virtuele assistent | Samsung Bixby |
| Electronisch kompas | Ja |
| Stressbewakingsfunctie | Ja |
| Stopwatch | Ja |
| Barometer | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Ja |
| 4G standaard | LTE |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Draadloos opladen | Ja |
| Breedte | 44,4 mm |
| Dikte | 9,7 mm |
| Resolutie | 480 x 480 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 3,81 cm (1.5") |
| Pixeldichtheid | 327 ppi |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Horlogekast grootte | 44 mm |
| Horlogekast materiaal | Aluminium |
| Maat band | M/L |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Wear OS |
| Valdetectie | Ja |
| Type hartslagsensor | Optisch |
| Stappenteller | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Persoonlijke doelen | Ja |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, M4A, MP3, OGA, OGG, WAV |
| Stemopname | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Agenda | Ja |
| Weersvoorspelling | Ja |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Oplaadtijd | 1,3 uur |
| Diepte | 44,4 mm |
| Gewicht | 338 g |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.