Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Zwart Zilverkleurig 1,3″ 43 mm
Verhoog je tech game met de Samsung Galaxy Watch 6 Black Silver. Deze slanke smartwatch is een echte krachtpatser met een levendig 1.5 cm OLED-scherm, Bluetooth, Wi-Fi, GPS en NFC-connectiviteit voor naadloze integratie onderweg. “OLED-scherm, Bluetooth, Wi-Fi, GPS en NFC-connectiviteit voor naadloze integratie onderweg. Houd je fitnessdoelen bij met de ingebouwde hartslagmeter, stappenteller en multisportmodi, terwijl het waterbestendige 5 ATM-ontwerp je actieve levensstijl bijhoudt. Aanpasbare wijzerplaten en een roestvrijstalen constructie maken deze wearable zowel functioneel als modieus. Of je nu een productieve krachtpatser bent of een fitnessfanaat, de Galaxy Watch 6 is je perfecte 24/7 metgezel.
50 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €302,00.€279,00Huidige prijs is: €279,00.
50 op voorraad
Beschrijving
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Zwart Zilverkleurig 1,3″ 43 mm
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Kleur:
- Zilverkleurig
- Zwart
- Glonass: Ja
- Gyroscoop: Ja
- Stappenteller: Ja
- Technologie: OLED
- Batterijcapaciteit: 300 mAh
- Doos: 43 mm
- Scherm: 1,3″
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- GPS
- NFC
- Glonass
- BeiDou
- Galileo
- Functies:
- Slaapmonitor
- Hartfrequentiemonitor
- Kleurenscherm
- Stappenteller
- Eigenschappen:
- Waterbestendig
- Aanraakscherm
- Ingebouwde Microfoon
- Accelerometer
- Met ingebouwde luidsprekers
- Barometer
- Omgevingslichtsensor
- Gyroscoop
- Alarm
- Optische sensor
- Chronometer
- 5 atm
- Mobiele netwerkverbinding
- Multisport
- Geomagnetische sensor
- Saturatiemeter
- Accelerometer: Ja
- Soort: Bloeddrukmeter
- Materiaal: Roestvrij staal
- Verbindingen: 4G
- Soort batterij: Geïntegreerd
- Vorm: Cirkelvormig
- IP-classificatie: IP68
- Compatibel: Smartphone
- Camera: Nee
- Draadloze oplader: Ja
- Vermogen: 300 mAh
- Diameter van de doos: 43 mm
- Inclusief: Timer
- Flash geheugen: 16 MB
| Gewicht | 0,05 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 4,25 × 4,25 × 3 cm |
| Type beeldscherm | Digitaal |
| Touchscreen | Ja |
| Display technologie | OLED |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| Altijd-aan scherm | Ja |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Markt positionering | Smartwatch |
| Horlogekast kleur | Zilver |
| Band kleur | Zilver |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Waterdichtheid | 5 ATM |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| RAM-capaciteit | 2000 MB |
| Processorfabrikant | Samsung |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Type hartslagsensor | Optisch |
| Bloedzuurstofsensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Multisport-modus | Ja |
| SOS-waarschuwingsfunctie | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Timer | Ja |
| Muziekspeler | Ja |
| Stressbewakingsfunctie | Ja |
| Agenda | Ja |
| Weersvoorspelling | Ja |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Type aansluitplug | Bluetooth |
| Bluetooth | Ja |
| Breedte | 425 mm |
| Dikte | 1,09 cm |
| Resolutie | 432 x 432 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 3,3 cm (1.3") |
| Pixeldichtheid | 330 ppi |
| Kleurenscherm | Ja |
| Glas type van horloge | Saffier |
| Horlogekast grootte | 43 mm |
| Horlogekast materiaal | Roestvrijstaal |
| Vorm | Rond |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Inclusief besturingssysteem | Wear OS |
| Flash memory | 16 GB |
| Frequentie van processor | 1,4 MHz |
| Hartslag monitor | Ja |
| Bloeddrukmonitor | Ja |
| Stappenteller | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Slaapkwaliteit | Ja |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, M4A, MP3, OGA, OGG, WAV |
| Stemopname | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Wekker | Ja |
| Stopwatch | Ja |
| Barometer | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Ja |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Draadloos opladen | Ja |
| Diepte | 42,5 mm |
| Gewicht | 52 g |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.