Smartphone SPC SMART 3 32 GB 3 GB RAM 5,45″ Quad Core
Geavanceerde technologie hoeft geen fortuin te kosten. Een goed voorbeeld: SPC’s SMART 3 smartphone heeft een serieuze punch voor zijn prijs. Een quad-core processor en 3GB RAM zorgen voor soepel gamen en multitasken. Android 12 houdt alles soepel draaiende, terwijl 4G en dual SIM-ondersteuning je overal verbonden houden. Het moderne IPS-scherm van 5,45 inch met afgeronde hoeken en een resolutie van 1080p zorgt voor levendige beelden. 32GB aan interne opslag is goed te combineren met een microSD-slot voor meer geheugen. Over media gesproken: de 8MP en 5MP camera’s achter en voor leggen al je selfies en sociale momenten haarscherp vast. Het beste van alles? De SMART 3 verpakt deze eersteklas specificaties in een slanke turquoise behuizing voor een knaller van trendy kleur. 2617. 2618.
28 op voorraad
€92,00
28 op voorraad
Beschrijving
Smartphone SPC SMART 3 32 GB 3 GB RAM 5,45″ Quad Core
- Eigenschappen:
- GPS
- Accelerometer
- Radio FM
- USB-poort
- Kaartlezer
- Installatiehandleiding inbegrepen
- Plat scherm
- Scherm met afgeronde hoeken
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- HSPA+
- Bluetooth 4.2
- nano SIM
- Besturingssysteem:
- Android
- Android 12
- Processor:
- Quad Core
- Mediatek MT6739
- RAM geheugen: 3 GB RAM
- Insteekproduct: Ja
- Soort:
- Smartphone
- Dual SIM
- Type stekker: EU-stekker
- Intern geheugen: 32 GB
- Scherm: 5,45″
- Kleur: Turkoois
- Verbindingen:
- USB
- USB OTG
- Micro USB
- Sensoren: Accelerometer
- Oordopjes: 3,5 mm
- Camera:
- 8 MP
- 5 Mp
- Frontaal
- Aan de achterkant
- Achterzijde met flitser
- Technologie: IPS
- Verbinding: 4G
- Form factor: BAR
- Aspectverhouding: 19,5:9
- Compatibele Geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC
- Kernel: 4 Kernel
- Batterijcapaciteit: 2500 mAh
- Snelheid: 1.5 GHz
- Processorfamilie: MediaTek
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 12 × 8 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 17,1 cm (6.75") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 260 ppi |
| Processormodel | Helio G37 |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A53 |
| Coprocessor | Ja |
| Coprocessor-architectuur | ARM Cortex-A53 |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Gebruikergeheugen | 106 GB |
| Geheugenkaartsleuf type | Speciale sleuf |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/2.55" |
| Pixelgrootte achtercamera | 0,7 µm |
| Achtercamera lenselementen | 5-elementlens |
| Sensorgrootte voorcamera | 1/4" |
| Pixelgrootte voorcamera | 1,12 µm |
| Macrocamerasensor grootte | 5,08 mm (0.2") |
| Opnameresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Panorama | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 5G-standaard | Niet ondersteund |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G-gegevenssnelheid (max) | 55 Mbit/s |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| SMS | Ja |
Ja |
|
| Kleur van het product | Paars |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Polymethyl-methacrylaat (PMMA) |
| Grafische adapter | IMG GE8320 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| GPS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Ondersteund audioformaat | AAC, AMR, AWB, FLAC, HE-AAC, HE-AAC v2, MIDI, MP3, OGG, OPUS, WAV |
| Platform | Android |
| Besturingssysteemvork | TCL UI 5.0 |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Breedte | 76,5 mm |
| Hoogte | 167,9 mm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Resolutie | 720 x 1600 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Touch screen type | Capacitief |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Frequentie van processor | 2,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Coprocessor frequentie | 1,8 GHz |
| RAM-capaciteit | 4 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Dieptecamerasensor grootte | 5,08 mm (0.2") |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Video-opname modi | 1080p |
| KI-scèneherkenning | Ja |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 3G standaarden | HSPA+ |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| 4G-gegevenssnelheid (max) | 225 Mbit/s |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| MMS | Ja |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Twilight purple |
| Snel opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteunde videoformaten | AVC, H.263, H.264, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, VP8, VP9 |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gewicht | 190 g |
| Diepte | 8,45 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.