Smartphone Samsung Galaxy S24+ 6,7″ 12 GB RAM 512 GB Paars
Opzoek naar een nieuwe Smartphone? Dan heb je hem nu gevonden! Volledig simlock vrij en nu al verkrijgbaar vanaf slechts €8 per maand.
24 op voorraad
€1.085,00
24 op voorraad
Beschrijving
- Kleur: Paars
- Diagonaal van het scherm (cm): 17 cm
- Resolutie: QHD+
- Eigenschappen:
- Snellader
- Aanraakscherm
- Intern geheugen: 512 GB
- Heroplaadbare lithium batterij: 4900 mAh
- Waterbestendig: IP68
- NFC: Ja
- Dual SIM: Ja
- Connectiviteit:
- 5G
- NFC
- Bluetooth
- Wi-Fi
- 4G
- GPS
- Besturingssysteem: Android
- Scherm: 6,7″
- Soort: Smartphone
- Type stekker: EU-stekker
| Gewicht | 0,34 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 11,42 × 12,68 × 12,52 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 17 cm (6.7") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Processorfamilie | Samsung Exynos |
| Processor architectuur | ARM Cortex-X4+Cortex-A720+Cortex-A520 |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Optische zoom | 3x |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| Video-opname modi | 720p, 1080p, 2160p, 4320p |
| Beeldstabilisator | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1900,2100 MHz |
| 5G-banden ondersteund | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| MIMO | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 27 uur |
| Continue audio-afspeeltijd | 92 uur |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Barometer | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Breedte | 75,9 mm |
| Hoogte | 158,5 mm |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Resolutie | 3120 x 1440 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Processormodel | 2400 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Gebruikergeheugen | 231,2 GB |
| Digitale zoom | 30x |
| Opnameresolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | UMTS, WCDMA |
| 5G-standaard | Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| 4G frequentie ondersteund | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Modulatie | 1024-QAM |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kleur van het product | Grijs, Marmerkleur |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Platform | Android |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Browsing tijd (4G) | 26 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 31 uur |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Gewicht | 196 g |
| Diepte | 77 mm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Reparatie-index | 8.5 |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.