Smartphone Samsung Galaxy A34 5G Groen 6,6″ 5G 6 GB RAM 1 TB 128 GB Octa Core
Leg de levendige momenten van het leven vast in glorieus detail met Samsung’s Galaxy A34 5G. Met een oogverblindend 6,6″ Super AMOLED-scherm brengt deze levendige groene smartphone films, games en video’s tot leven in een verbluffende 2K+ resolutie. Met 6GB RAM en een octa-core processor kun je zelfs de meest veeleisende apps aan, terwijl de enorme 128GB opslag (uitbreidbaar tot 1TB) je digitale wereld binnen handbereik houdt. Met zijn veelzijdige quad-camerasysteem met een hoofdlens van 48MP zorgt deze Galaxy ervoor dat je foto’s en video’s er schitterend uitzien. En dankzij de zinderende 5G snelheden, het hyper-efficiënte Android 13 OS en de robuuste 5000mAh batterij, houdt de Galaxy A34 je ondergedompeld en verbonden van zonsopgang tot zonsondergang. Veilige biometrie en een slanke
26 op voorraad
€497,00
26 op voorraad
Beschrijving
Smartphone Samsung Galaxy A34 5G Groen 6,6″ 5G 6 GB RAM 1 TB 128 GB Octa Core
- Kleur: Groen
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- 4G
- GPS
- NFC
- 5G
- Besturingssysteem:
- Android
- Android 13
- Scherm: 6,6″
- Processor: Octa Core
- Intern geheugen:
- 1 TB
- 128 GB
- Resolutie (px): 2340 x 1080 px
- Camera:
- 48 MP + 13 MP
- 48 MP
- Insteekproduct: Ja
- Soort: Smartphone
- RAM geheugen: 6 GB RAM
- Eigenschappen:
- Accelerometer
- Sensor voor identiteitsbepaling via vingerafdruk
- Gezichtsherkenningssysteem
- Verbindingen: USB-C
- Technologie: Glonass
- Batterijcapaciteit: 5000 mAh
- Type stekker: EU-stekker
- Diagonaal van het scherm (cm): 16,8 cm
| Gewicht | 367 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 14,62 × 11,13 × 11,54 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,8 cm (6.6") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Soort paneel | OLED |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| RAM-capaciteit | 6 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Digitale zoom | 10x |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldstabilisator | Ja |
| KI-scèneherkenning | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | UMTS, WCDMA |
| 5G-standaard | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| 4G frequentie ondersteund | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Kleur van het product | Limoen |
| Snel opladen | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Platform | Android |
| Spreektijd (4G) | 35 uur |
| Browsing tijd (4G) | 22 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 21 uur |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Breedte | 78,1 mm |
| Hoogte | 161,3 mm |
| Resolutie | 1080 x 2340 Pixels |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Gebruikergeheugen | 101 GB |
| Geheugenkaartsleuf type | Hybridesleuf |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Hybride Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1900,2100 MHz |
| 5G-banden ondersteund | 700,800,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| MIMO | Ja |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Awesome Lime |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 22 uur |
| Continue audio-afspeeltijd | 84 uur |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Gewicht | 199 g |
| Diepte | 8,2 mm |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.