Smartphone Samsung 8 GB RAM 256 GB Lila
Maak kennis met de Samsung smartphone – een stijlvolle lila krachtpatser die je mobiele ervaring naar een hoger niveau tilt. Met een meeslepend 120Hz AMOLED-scherm met 1000 nits piekhelderheid en Gorilla Glass-bescherming kun je met dit 5G-vlaggenschip naadloos gamen, streamen en multitasken. Het drievoudige pro-grade 50MP camerasysteem maakt verbluffende foto’s en video’s. En met een enorme 5000mAh-batterij, 8GB RAM en 256GB opslagruimte houdt hij je veeleisende levensstijl bij. Duurzaam met IP67 water- en stofbestendigheid en boordevol sensoren zoals de vingerafdruklezer in het scherm.
10 op voorraad
€383,00
10 op voorraad
Beschrijving
Smartphone Samsung 8 GB RAM 256 GB Lila
- Insteekproduct: Ja
- Soort:
- Smartphone
- Dual SIM
- Type stekker: EU-stekker
- Diagonaal van het scherm (cm): 16,8 cm
- Eigenschappen:
- GPS
- Omgevingslichtsensor
- Autofocus
- Snel en veilig opladen
- Vingerafdruklezer
- Geomagnetische sensor
- Nabijheidssensor
- Gorilla Glass
- Plat scherm
- Verbindingen:
- USB
- USB-C
- USB 2.0
- Digitale Zoom: 10x
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- nano SIM
- BeiDou
- 5G
- Bluetooth 5.3
- Besturingssysteem:
- Android
- Android 13
- Opening: F/1,8
- Technologie:
- LED
- Verwennerij
- AMOLED
- Glonass
- Sensoren:
- Accelerometer
- Magnetometer
- IP-classificatie: IP67
- RAM geheugen: 8 GB RAM
- Camera:
- 8 MP
- 5 Mp
- 13 MP
- Frontaal
- Triple
- 50 Mp
- Functies: ECO
- Resolutie: 1080 x 2340 px
- Maximum capaciteit geheugenkaart: 1 TB
- Helderheid: 1000 cd/m²
- Kleur: Lila
- Werkt op batterijen: 1 Litio Ion, incluidas
- Hoek: 120º
- Compatibele Geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash)
- Batterijcapaciteit: 5000 mAh
- Snelheid: 120 Hz
- Intern geheugen: 256 GB
- Kernel: 8 Kernel
- Resolutie (px): 3840 x 2160 px
| Gewicht | 0,32 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 9,5 × 2,3 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,5 cm (6.5") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Soort paneel | AMOLED |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Processormodel | 1280 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | WCDMA |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| SMS | Ja |
Ja |
|
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Video call | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| GPS | Ja |
| Platform | Android |
| Gewicht | 197 g |
| Diepte | 8,3 mm |
| Hoofd SAR | 0,458 W/kg |
| Snelstartgids | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Reparatie-index | 8.4 |
| Resolutie | 1080 x 2340 Pixels |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Processorfamilie | Samsung Exynos |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standaard | LTE |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB-poort | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| MMS | Ja |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Snel opladen | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Breedte | 76,5 mm |
| Hoogte | 161 mm |
| Hoofd SAR categorie ( EU) | B |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| AC-adapter, vermogen | 25 W |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.