Smartphone Oppo 631010000237 6 GB RAM 128 GB Zwart
Opzoek naar een nieuwe Smartphone? Dan heb je hem nu gevonden! Volledig simlock vrij en nu al verkrijgbaar vanaf slechts €8 per maand.
Voorraad:
19 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€173,00
19 op voorraad
Beschrijving
- Kleur: Zwart
- Compatibele Geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash)
- Eigenschappen:
- Vingerafdruklezer
- Snellader
- USB-poort
- GPS
- Gezichtsherkenning
- Scherm
- USB-C
- USB-interface
- Sensoren
- Aanraakscherm
- Omgevingslichtsensor
- Videogesprek
- Beeldstabilisatie
- Autofocus
- Garantie
- Stemactivering
- Installatiehandleiding inbegrepen
- Snel en veilig opladen
- Batterij: 5100 mAh
- Intern geheugen: 128 GB
- Processor:
- Snapdragon
- Octa Core
- RAM geheugen: 6 GB RAM
- Kernel: 8 Kernel
- Batterijcapaciteit:
- 5100 mAh
- 5000 mAh
- Scherm:
- 6,72″
- 6,67″
- Diagonaal van het scherm (cm):
- 17,1 cm
- 16,9 cm
- Beeldstabilisator: Ja
- Speaker: Ja
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- 4G
- NFC
- Bluetooth Low Energy
- LTE
- Bluetooth 5.3
- Verbindingen:
- USB-C
- USB 2.0
- USB
- 4G
- Besturingssysteem:
- Android
- Android 14
- Form factor: Stang
- Technologie:
- LCD
- 3D
- Soort:
- Smartphones, mobiele telefoons
- Smartphone
- Heroplaadbare lithium batterij
- Dual SIM
- LPDDR4X
- NFC: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- IP-classificatie: IP54
- Gewicht: 500 g
- Inclusief: Speaker
- Camera:
- 5 Mp
- Frontaal
- Aan de achterkant
- Functies:
- ECO
- Vibratie
- Maximum capaciteit geheugenkaart: 1 TB
- Flash: Ja
- Werkt op batterijen: 1 Litio Ion, incluidas
- Snelheid:
- 90 Hz
- 2.2 GHz
- Compatibel: OPPO
- Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon
| Gewicht | 0,38 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 10 × 4 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,9 cm (6.67") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Processormodel | 6s Gen 1 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| RAM-uitbreiding (max) | 4 GB |
| Cameraflitser voorzijde | Ja |
| Achtercamera met 3D-diepte | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Panorama | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standaard | LTE |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Sparkle Black |
| Video call | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | SuperVOOC |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| Platform | Android |
| Besturingssysteemvork | ColorOS 14.0 |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Breedte | 7,6 mm |
| Hoogte | 165,7 mm |
| Diepte verpakking | 98 mm |
| Gewicht verpakking | 400 g |
| Snelstartgids | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Type ringtone | Polyfonisch |
| Lithiumgewicht per batterij | 2,22 g |
| Resolutie | 1604 x 720 Pixels |
| Soort paneel | LCD |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| RAM-capaciteit | 4 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| RAM-type | LPDDR4X |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Voorcamera met 3D-diepte | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Portretstand | Ja |
| KI-scèneherkenning | Ja |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 3G standaarden | HSDPA, HSUPA |
| 5G-standaard | Niet ondersteund |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Frequentieband | Quad-band |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snel opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| GPS | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Gewicht batterij | 69,2 g |
| Gewicht | 186 g |
| Diepte | 7,68 mm |
| Breedte verpakking | 184 mm |
| Hoogte verpakking | 37,5 mm |
| Scherm beschermer | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| Garantieperiode | 2 jaar |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.