Smartphone Motorola PB200009SE 6,9″ 8 GB RAM 8 GB 256 GB Grijs
Opzoek naar een nieuwe Smartphone? Dan heb je hem nu gevonden! Volledig simlock vrij en nu al verkrijgbaar vanaf slechts €8 per maand.
19 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €903,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
19 op voorraad
Beschrijving
- Kleur: Grijs
- Glonass: Ja
- Beeldstabilisator: Ja
- Accelerometer: Ja
- Type flits: LED
- Eigenschappen:
- Vingerafdruklezer
- GPS
- Accelerometer
- Gyroscoop
- USB-poort
- Snellader
- Camera: 50 Mp
- Intern geheugen: 256 GB
- Batterijcapaciteit: 4200 mAh
- Radio FM: Nee
- Beschermhoes: Ja
- Draadloze oplader: Ja
- Connectiviteit:
- Wi-Fi
- Bluetooth
- Geassisteerde GPS functie (A-GPS)
- Verbindingen:
- USB 2.0
- USB-C
- Materiaal: Aluminium
- RAM geheugen: 8 GB RAM
- GPS: Ja
- Inclusief: USB-C-kabel
- Gyroscoop: Ja
- Soort: Smartphone
- Type stekker: EU-stekker
- Besturingssysteem: Android
| Gewicht | 0,48 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 9 × 4 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 17,5 cm (6.9") |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Aanraakreactiesnelheid | 300 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Gleurengamma DCI-P3 | 120 procent |
| Tweede LCD-scherm | Ja |
| Tweede display resolutie | 1056 x 1066 Pixels |
| Tweede displaytype | P-OLED |
| Processormodel | 7300X |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| RAM-type | LPDDR4X |
| Flash type | LED |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Zelfontspanner | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Audiozoom | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| 4G standaard | LTE |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| Vormfactor | Flip |
| Kleurnaam | Spritz Orange |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Spatwaterdicht, Waterbestendig |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gewicht | 188 g |
| Diepte | 7,25 mm |
| Breedte wanneer opgevouwen | 7,4 cm |
| Hoogte wanneer opgevouwen | 8,81 cm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Berschermhoes | Ja |
| Resolutie | 2640 x 1080 Pixels |
| Soort paneel | P-OLED |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus+ |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Helderheid | 3000 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 413 ppi |
| Tweede display diagonaal | 9,14 cm (3.6") |
| Tweede scherm helderheid | 1700 cd/m² |
| Processorfamilie | Mediatek |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Pixelgrootte achtercamera | 1,7 µm |
| Pixelgrootte voorcamera | 0,7 µm |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Panorama | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| KI-scèneherkenning | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | HSPA+, UMTS |
| 5G-standaard | Sub6 |
| 2G standaarden | Edge, GSM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 2G bands (primary SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Type aansluitplug | Niet ondersteund |
| Kleur van het product | Oranje |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Draadloos opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| FM-radio | Nee |
| Luidsprekers | Stereo |
| Platform | Android |
| Virtuele assistent | Google Gemini |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Breedte | 74 mm |
| Hoogte | 171,3 mm |
| Diepte wanneer opgevouwen | 1,58 cm |
| Snelstartgids | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.