Smartphone Motorola Moto Edge 30 5G 6,5″ Qualcomm Snapdragon 778G Plus 8 GB RAM 256 GB Grijs
Opzoek naar een nieuwe Smartphone? Dan heb je hem nu gevonden! Volledig simlock vrij en nu al verkrijgbaar vanaf slechts €8 per maand.
177 op voorraad
€245,00
177 op voorraad
Beschrijving
- Soort: Smartphone
- Type stekker: EU-stekker
- Resolutie (px): 2400 X 1080 PX
- Batterijcapaciteit: 4020 mAh
- Scherm: 6,5″
- Inclusief: AC-Adapter
- Besturingssysteem: Android 12
- Diagonaal van het scherm (cm): 16,5 cm
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- 4G
- GPS
- NFC
- nano SIM
- 5G
- Bluetooth 5.2
- Wi-Fi 5 GHz
- Wi-Fi 6 GHz
- Verbindingen:
- USB-C
- USB 2.0
- Dual SIM
- Eigenschappen:
- Vibratie
- HDR
- Anti-sporen
- Stereo
- HDR10+
- Vingerafdruklezer
- Snellader
- Technologie: AMOLED
- Processor: Qualcomm Snapdragon 778G Plus
- RAM geheugen: 8 GB RAM
- Intern geheugen: 256 GB
- Kleur: Grijs
| Gewicht | 0,46 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 9 × 5,5 × 17 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,6 cm (6.55") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid | 1200 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 402 ppi |
| Processormodel | 8020 |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| RAM-type | LPDDR4X |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.5" |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Pixelgrootte voorcamera | 0,7 µm |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Panorama | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| SMS | Ja |
Ja |
|
| Kleur van het product | Zwart |
| Video call | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| GPS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Magnetische sensor | Ja |
| Breedte | 72 mm |
| Hoogte | 158,4 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 68 W |
| Resolutie | 2400 x 1080 Pixels |
| Soort paneel | P-OLED |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Touch screen type | Resistief |
| Processorfamilie | Mediatek |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| Video-opname modi | 1080p, 2160p |
| Video stabilizer | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Portretstand | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| USB-poort | Ja |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| MMS | Ja |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Eclipse Black |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Snel opladen | Ja |
| Omgekeerd draadloos opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Platform | Android |
| App-distributieplatform | Google Play |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gewicht | 171 g |
| Diepte | 7,58 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Berschermhoes | Ja |
| Reparatie-index | 7.9 |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.