Smartphone Motorola G04s 6,56″ 8 GB RAM 128 GB Zwart
Opzoek naar een nieuwe Smartphone? Dan heb je hem nu gevonden! Volledig simlock vrij en nu al verkrijgbaar vanaf slechts €8 per maand.
1821 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €179,00.€139,00Huidige prijs is: €139,00.
1821 op voorraad
Beschrijving
- Scherm: 6,56″
- Inclusief: Oplader
- Compatibele Geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash)
- Batterijcapaciteit: 5000 mAh
- Besturingssysteem: Android
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- Bluetooth 5.0
- Verbindingen:
- USB-C
- USB 2.0
- Jack 3.5 mm
- Eigenschappen:
- GPS
- Accelerometer
- Radio FM
- USB-poort
- Vingerafdruklezer
- Snellader
- RAM geheugen: 8 GB RAM
- Intern geheugen: 128 GB
- Kleur: Zwart
- Kernel: 8 Kernel
| Gewicht | 0,34 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 11,42 × 12,68 × 12,52 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,5 cm (6.5") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Aantal processorkernen | 8 |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Flash type | LED |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Zelfontspanner | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Continuë fotografie mode | Ja |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 5G-standaard | Sub6 |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Viva Magenta |
| Snel opladen | Ja |
| Grafische adapter | Adreno 619 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| FM-radio | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Platform | Android |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gewicht | 166,8 g |
| Diepte | 7,6 mm |
| Breedte verpakking | 505 mm |
| Hoogte verpakking | 84 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Resolutie | 1080 x 2400 Pixels |
| Soort paneel | P-OLED |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 402 ppi |
| Processormodel | 695 5G |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Pixelgrootte voorcamera | 1 µm |
| Maximale beeldsnelheid | 120 fps |
| Nachtmodus | Ja |
| Panorama | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Hybride Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standaard | LTE |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| USB-poort | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Kleur van het product | Rood |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower 30 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
| Gewicht batterij | 66 g |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Breedte | 74,4 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Diepte verpakking | 169,7 mm |
| Gewicht verpakking | 420,5 g |
| Scherm beschermer | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.