Smartphone Motorola EDGE 50 NEO 6,36″ 12 GB RAM 512 GB Rood
Opzoek naar een nieuwe Smartphone? Dan heb je hem nu gevonden! Volledig simlock vrij en nu al verkrijgbaar vanaf slechts €8 per maand.
18 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €541,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00.
18 op voorraad
Beschrijving
- Soort:
- Smartphone
- Camerasluiter
- Dual SIM
- LPDDR4X
- Type stekker: EU-stekker
- Diagonaal van het scherm (cm): 16,2 cm
- Eigenschappen:
- GPS
- Accelerometer
- Gyroscoop
- USB-poort
- Waterbestendig
- Omgevingslichtsensor
- HDR
- Snel en veilig opladen
- Draadloze oplader
- Beeldstabilisator
- Vingerafdruklezer
- Nabijheidssensor
- Gorilla Glass
- Plat scherm
- Verbindingen:
- USB 2.0
- USB
- USB-C
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- NFC
- 5G
- WCDMA
- LTE
- Wi-Fi 6 GHz
- Bluetooth 5.3
- Scherm: 6,36″
- RAM geheugen: 12 GB RAM
- Intern geheugen: 512 GB
- Kleur: Rood
- Besturingssysteem: Android
- Opening: F/1,8
- Technologie:
- LED
- Glonass
- Sensoren:
- Accelerometer
- Gyroscoop
- IP-classificatie: IP68
- Camera:
- 13 MP
- Frontaal
- Triple
- 32 Mp
- Functies: ECO
- Inclusief: Beschermhoes
- Niet inbegrepen: AC-Adapter
- Hoek: 120º
- Snelheid: 120 Hz
- Aspectverhouding: 20:9
- Kernel: 8 Kernel
- Resolutie (px): 3840 x 2160 px
- Processorfamilie: MediaTek Dimensity
| Gewicht | 0,34 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 11,42 × 12,68 × 12,52 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,5 cm (6.5") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixeldichtheid | 402 ppi |
| Processormodel | 695 5G |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| RAM-type | LPDDR5 |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Pixelgrootte voorcamera | 1 µm |
| Maximale beeldsnelheid | 120 fps |
| Zelfontspanner | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Continuë fotografie mode | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Hybride Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standaard | LTE |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| USB-poort | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Kleur van het product | Blauw |
| Snel opladen | Ja |
| Grafische adapter | Adreno 619 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| FM-radio | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Platform | Android |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gewicht | 166,8 g |
| Diepte | 7,6 mm |
| Breedte verpakking | 505 mm |
| Hoogte verpakking | 84 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Resolutie | 2400 x 1080 Pixels |
| Soort paneel | P-OLED |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 100 procent |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Aantal processorkernen | 8 |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Flash type | LED |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Panorama | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Slow motion-modus | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 5G-standaard | Sub6 |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Midnight Blue |
| Materiaal behuizing | Polymethyl-methacrylaat (PMMA) |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower 30 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
| Gewicht batterij | 66 g |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Breedte | 74,4 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Diepte verpakking | 169,7 mm |
| Gewicht verpakking | 420,5 g |
| Scherm beschermer | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.