Smartphone Honor 70 Lite 6,5″ Zwart Midnight black 4 GB RAM 128 GB
Maak kennis met de smartphone die alles heeft: de Honor 70 Lite. Dit middenklassebeest heeft een enorm scherm van 6,5 inch en past toch gemakkelijk in je broekzak. Met 4GB RAM en 128GB opslagruimte heb je alle ruimte om je favoriete apps en games te downloaden. De echte topper? Die driedubbele camera met maar liefst 50MP hoofdlens voor haarscherpe foto’s en video’s die van het scherm knallen. En met zijn 5000mAh batterij kun je de hele dag streamen, snapshots maken en browsen zonder die gevreesde waarschuwing dat de batterij bijna leeg is. Aangedreven door Android 12 en een Snapdragon-processor, loopt alles boterzacht. En dankzij de 5G-connectiviteit blijf je de concurrentie een stap voor. Met dubbele SIM-sleuven en een slanke zwarte afwerking is de Honor 70 Lite de mid-ranger die denkt dat hij een vlaggenschip is. Jouw zet.
36 op voorraad
€210,00
36 op voorraad
Beschrijving
Smartphone Honor 70 Lite 6,5″ Zwart Midnight black 4 GB RAM 128 GB
- Kleur:
- Zwart
- Midnight black
- Verbindingen:
- USB-C
- USB
- USB 2.0
- USB OTG
- Jack 3.5 mm
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- 5G
- Bluetooth 5.1
- NFC
- nano SIM
- BeiDou
- Wi-Fi positionering
- WCDMA
- Bluetooth Low Energy
- RAM geheugen: 4 GB RAM
- Scherm: 6,5″
- Soort:
- Dual SIM
- Smartphone
- Batterijcapaciteit: 5000 mAh
- Intern geheugen: 128 GB
- Camera:
- 50 Mp
- 8 MP
- Frontaal
- Triple
- Dual SIM: Ja
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Eigenschappen:
- Plat scherm
- GPS
- Omgevingslichtsensor
- Videogesprek
- Autofocus
- Installatiehandleiding inbegrepen
- Snel en veilig opladen
- SMS
- Draadloze oplader
- Vingerafdruklezer
- Nabijheidssensor
- Diagonaal van het scherm (cm): 16,5 cm
- Functies:
- Vibratie
- ECO
- Digitale Zoom: 8x
- Besturingssysteem:
- Android
- Android 12
- Opening: F/1,8
- Technologie:
- LED
- Glonass
- LCD
- Capacitive
- Sensoren: Gyroscoop
- Inclusief: AC-Adapter
- Resolutie: 1600 x 720 px
- Werkt op batterijen: 1 Litio Ion, incluidas
- Aspectverhouding: 20:9
- 4G: LTE-TDD/LTE-FDD
- Flash: Nee
- Soort batterij: Litio Ion
- Kernel: 8 Kernel
- Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
| Gewicht | 367 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 14,62 × 11,13 × 11,54 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,5 cm (6.5") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Touch screen type | Capacitief |
| Processormodel | 480 Plus |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Coprocessor | Ja |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 3264 x 2448 Pixels |
| Cameraflitser voorzijde | Nee |
| Opnameresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Portretstand | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| SMS | Ja |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Midnight Black |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | SuperCharge |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| USB On-The-Go ondersteuning | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Ondersteund audioformaat | 3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, WAV |
| Platform | Android |
| Besturingssysteemvork | Magic UI 6.1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gewicht | 194 g |
| Diepte | 86,8 mm |
| Breedte verpakking | 54 mm |
| Hoogte verpakking | 174 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Resolutie | 1600 x 720 Pixels |
| Soort paneel | TFT-LCD |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| RAM-capaciteit | 4 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
| Tweede camera resolutie | 4096 x 3072 Pixels |
| Digitale zoom | 8x |
| Flash type | LED |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Panorama | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 5G-standaard | NR |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Bluetooth-profielen | AAC, LDAC, SBC |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
Ja |
|
| Kleur van het product | Zwart |
| Video call | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Grafische adapter | Adreno 619 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Wi-Fi positionering | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | 3GP, MP4 |
| Inclusief besturingssysteem | Android 12 |
| Proximity sensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Breedte | 75,1 mm |
| Hoogte | 163,7 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 374 g |
| Snelstartgids | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Merk |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.