Smartphone Honor
Kracht en glans komen samen in deze gouden Honor smartphone die klaar is om je nieuwe digitale hulpje te worden. Het verbluffende 6,55-inch AMOLED-scherm zorgt ervoor dat alles, van foto’s tot video’s, kristalhelder wordt, terwijl de octa-core processor en het royale RAM-geheugen van 8 GB ervoor zorgen dat alles soepel blijft lopen. Met 512 GB opslagruimte hoef je nooit te kiezen tussen het bewaren van vakantiefoto’s of het downloaden van een andere app. De robuuste 5300mAh batterij kan de hele dag mee, en als je een oppepper nodig hebt, staat de 66W snellader achter je. Moderne snufjes zoals NFC en USB-C connectiviteit ronden dit premium pakket af. Of je nu aan het gamen, streamen of multitasken bent tussen apps, deze Honor smartphone doet het allemaal met stijl en gratie.
24 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €763,00.€565,00Huidige prijs is: €565,00.
24 op voorraad
Beschrijving
Smartphone Honor
- Soort: Smartphone
- Insteekproduct: Ja
- Processor: Octa Core
- Besturingssysteem: Android
- Connectiviteit: NFC
- Verbindingen: USB-C
- RAM geheugen: 8 GB RAM
- Kleur: Goud
- Technologie: AMOLED
- Intern geheugen: 512 GB
- Vermogen: 66 W
- Batterijcapaciteit: 5300 mAh
- Scherm: 6,55″
- Diagonaal van het scherm (cm): 16,6 cm
- Type stekker: EU-stekker
| Gewicht | 0,39 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12,49 × 12,24 × 11,16 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,6 cm (6.55") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processormodel | 7 Gen 3 |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Digitale zoom | 30x |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Hybride Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Desert Gold |
| Snel opladen | Ja |
| Grafische adapter | Adreno 720 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Platform | Android |
| Proximity sensor | Ja |
| Zwaartekrachtsensor | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Repareerbaarheidsklasse | B |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 74,6 mm |
| Hoogte | 156,5 mm |
| Scherm beschermer | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Beschermhoes | Ja |
| Resolutie | 2736 x 1264 Pixels |
| Soort paneel | AMOLED |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
| Panorama | Ja |
| Slow motion-modus | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 5G-standaard | NR |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth-profielen | AAC, APTX, APTX-HD, LDAC, SBC |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Kleur van het product | Goud |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Snelle oplaadtechnologie | SuperCharge |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Inclusief besturingssysteem | MagicOS 9.0 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Batterijduur per cyclus | 3388 min |
| Gewicht | 184 g |
| Diepte | 73 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.