Siemens TP511D01 koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 1,9 l
Siemens TP511D01, Espressomachine, 1,9 l, Koffiebonen, Ingebouwde molen, 1500 W, Metallic, Zilver
Voorraad:
20 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€699,00
20 op voorraad
Beschrijving
Siemens TP511D01. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Volledig automatisch, Capaciteit watertank: 1,9 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Ingebouwde molen. Vermogen: 1500 W. Kleur van het product: Metallic, Zilver
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Meerdere dranken | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Molentype | Keramische molen |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Ingebouwde melkopschuimer | Ja |
| Capaciteit watertank | 1,9 l |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Koffie maken | Ja |
| Water filter | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Breedte | 373 mm |
| Café crème maken | Ja |
| Breedte verpakking | 510 mm |
| Hoogte | 448 mm |
| Hoogte verpakking | 428 mm |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Afneembare watertank | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Aantal molens | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 9,3 kg |
| Espresso maken | Ja |
| Aantal programma's | 6 |
| Type product | Espressomachine |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Koffiebonen capaciteit | 270 g |
| Kleur van het product | Metallic, Zilver |
| Ingebouwd display | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Snoerlengte | 1 m |
| Vermogen | 1500 W |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Diepte | 265 mm |
| Gewicht | 83 kg |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Diepte verpakking | 343 mm |
| Anti-kalkaanslag | Ja |
| Merk |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.