Siemens iQ700 WQ45B2B40 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A+++ Wit
Siemens iQ700 WQ45B2B40, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Wit, Draaiknop, Touch, Rechts
14 op voorraad
€1.592,00
14 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ700 WQ45B2B40. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 9 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: A, Droogprogramma’s: Blouse/shirt, Katoen, Strijkvrij, Eco, Buiten/sport, Kussen, Snel, Synthetische, Handdoek. Startvertraging: 24 uur, Voetenverstelling: 1,5 cm. Energie-efficiëntieklasse: A+++, Energie consumptie: 0,89 kWu, Jaarlijks energieverbruik: 193 kWu. Diepte: 613 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 842 mm
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurstijl | Glazen deur |
| Trommelinhoud | 112 l |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Droogprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Strijkvrij, Eco, Buiten/sport, Kussen, Snel, Synthetische, Handdoek |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Pluisfilter | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 193 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 598 mm |
| Gewicht | 5,59 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurkleur | Zwart |
| Type beeldscherm | LED |
| Trommel type | SoftDry |
| Deur openingshoek | 90° |
| Duur cyclus | 195 min |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Anti-kreuk cyclus | 120 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Startvertraging | 24 uur |
| Kinderslot | Ja |
| Voetenverstelling | 1,5 cm |
| Afneembaar bovenkant | Ja |
| Energie consumptie | 0,89 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 613 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Diepte met deur gesloten | 65,1 cm |















Er zijn voor dit product nog geen reviews.