Siemens iQ700 KI51FADE0 koelkast Ingebouwd 220 l E Wit
Siemens iQ700 KI51FADE0, 220 l, SN-T, 37 dB, E, Wit
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.687,00
1 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ700 KI51FADE0. Nettocapaciteit koelkast: 220 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 37 dB. Aantal planken koelkast: 5, Aantal groente lades: 1. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 139 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 53,3 kg. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal groente lades | 1 |
| Eierenrekje | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 220 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Super Cool functie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 545 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Plankmateriaal | Gehard glas/Plastic |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 139 kWu |
| Netbelasting | 90 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 558 mm |
| Hoogte | 1397 mm |
| Gewicht | 53,3 kg |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.