Siemens iQ700 CT718L1B0 koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 2,4 l
Koffieliefhebbers, maak kennis met je nieuwe ochtendritueel. De slanke zwarte Siemens iQ700 CT718L1B0 Espressomachine brengt professionele koffiekwaliteit naar je aanrecht. Met zijn tank van 2,4 liter kan dit volautomatische wonder genoeg water bevatten voor dagen van naadloze cafeïnebevrediging zonder constant bijvullen. Maar wat hem echt onderscheidt, zijn de bonen-tot-brouwmogelijkheden via de ingebouwde molen. Doe gewoon je favoriete koffiebonen erin en laat de machine zijn werk doen, zodat elke dampende kop een robuuste smaak en aroma van versgemalen bonen krijgt. Met één kopje zetten is je koffie precies klaar wanneer je hem nodig hebt en hoef je geen koffiedik op te ruimen. Met het moderne TFT-scherm heb je alle controle binnen handbereik voor een handgemaakte espresso-ervaring. Zeg maar dag tegen oudbakken koffiedrab en ingewikkelde machines – met de Siemens iQ700 CT718L1B0 Espressomachine zijn je ochtenden oneindig veel makkelijker en lekkerder geworden.
5 op voorraad
€2.315,00
5 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ700 CT718L1B0. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Volledig automatisch, Capaciteit watertank: 2,4 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Capaciteit in kopjes: 1 kopjes, Ingebouwde molen. Type beeldscherm: TFT, Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 2,4 l |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Capaciteit in kopjes | 1 kopjes |
| Verstelbare koffie sterkte | Ja |
| Maximum werkdruk | 19 bar |
| Aantal malersinstellingen | 6 |
| Automatisch antikalksysteem | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Koffie zetten | Ja |
| Espresso macchiato optie | Ja |
| Café crème maken | Ja |
| Thee maken | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Afneembare watertank | Ja |
| Snoerlengte | 1,7 m |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Breedte verpakking | 540 mm |
| Hoogte verpakking | 670 mm |
| Type product | Espressomachine |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Ingebouwde melkopschuimer | Ja |
| Calc-Clean-functie | Ja |
| Meerdere dranken | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Ristretto maken | Ja |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Warme melk maken | Ja |
| Flat white optie | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | TFT |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Koffiefilter | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Diepte | 385 mm |
| Diepte verpakking | 478 mm |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.