Siemens iQ500 GS51NUWDP diepvriezer Vrieskast Vrijstaand 290 l D Wit
Siemens iQ500 GS51NUWDP, 290 l, 22 kg/24u, SN-T, No Frost system, D, Wit
Voorraad:
12 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.335,00
12 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ500 GS51NUWDP. Nettocapaciteit vriezer: 290 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 22 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 25 uur, Geluidsniveau: 38 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Deurscharnieren: Rechts. Soort lamp: LED. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 201 kWu. Kleur van het product: Wit
| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Omzetbare vriezer | Nee |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Vriescapaciteit | 22 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Certificering | CE, VDE |
| Soort lamp | LED |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 780 mm |
| Breedte met de deur open | 70 cm |
| Gewicht | 81,3 kg |
| Diepte verpakking | 760 mm |
| Gewicht verpakking | 8,9 kg |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Aantal planken vriezer | 6 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Nettocapaciteit vriezer | 290 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 25 uur |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Multi-luchtwegsysteem | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 201 kWu |
| Netbelasting | 120 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 1610 mm |
| Breedte verpakking | 880 mm |
| Hoogte verpakking | 1680 mm |
| SuperFrost-functie | Ja |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.