Siemens iQ300 WM14N127 wasmachine Voorbelading 8 kg 1400 RPM Wit
Siemens iQ300 WM14N127, Voorbelading, 8 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
Voorraad:
20 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€967,00
20 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ300 WM14N127. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 8 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Kleur van de verlichting | Wit |
| Deurkleur | Wit |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Uitgestelde start timer | Nee |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 213 min |
| Restvochtpercentage | 53 procent |
| Zelfreinigend | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |
| Diepte met deur gesloten | 63,3 cm |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Display verlichting | Ja |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deur type | Gehard glas |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 14 |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, Koud, Strijkvrij, Hand/wol, Voorwassen, Snel |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 47 l |
| Energieverbruik wassen | 0,461 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 590 mm |
| Gewicht | 70,6 kg |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.