Siemens iQ300 LB55565 afzuigkap Inbouw Roestvrijstaal 590 m³/uur C
Siemens iQ300 LB55565, 590 m³/uur, Afvoerend/recirculerend, D, A, C, 56 dB
Voorraad:
Uitverkocht
€245,00
Uitverkocht
Beschrijving
Siemens iQ300 LB55565. Maximale afzuigcapaciteit: 590 m³/uur, Afzuigmethode: Afvoerend/recirculerend, Fluid dynamic efficiency class: D. Soort: Inbouw, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort bediening: Knoppen. Soort vetfilter: Aluminium. Vermogen lamp: 2,15 W, Aantal lampen: 2 gloeilamp(en), Type lamp: LED. Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 79,8 kWu, Netbelasting: 206 W
| Maximale afzuigcapaciteit | 590 m³/uur |
|---|---|
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Geluidsniveau | 56 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Soort vetfilter | Aluminium |
| Vermogen lamp | 215 W |
| Type lamp | LED |
| Verlichtingspositie | Zijkant |
| Jaarlijks energieverbruik | 79,8 kWu |
| Motor vermogen | 200 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 530 mm |
| Hoogte | 25,5 mm |
| Afzuigmethode | Afvoerend/recirculerend |
| Aantal snelheden | 3 |
| Soort | Inbouw |
| Ingebouwd display | Nee |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Certificering | CE, VDE |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Illuminance | 438 Lux |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Netbelasting | 206 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 380 mm |
| Gewicht | 78 kg |
| Merk |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.