Siemens iQ300 KG39NXXBF koel-vriescombinatie Vrijstaand 363 l B Roestvrijstaal
Siemens iQ300 KG39NXXBF, 363 l, SN-T, 10 kg/24u, B, Vers zone compartiment, Roestvrijstaal
1 op voorraad
€1.977,00
1 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ300 KG39NXXBF. Totale nettocapaciteit: 363 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 33 dB. Nettocapaciteit koelkast: 260 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 103 l, Vriescapaciteit: 10 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: B, Jaarlijks energieverbruik: 129 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Plankmateriaal | Glas |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 33 dB |
| Vakantie functie | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 260 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | |
| Vriezer temperatuur (min) | -24 °C |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Stroomuitvalmelder | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 129 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 665 mm |
| Gewicht | 7,54 kg |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Locatie van display | Op de deur |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 363 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Nee |
| ECO mode | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 103 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 2030 mm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.