Siemens iQ100 KI81RNSE0 koelkast Ingebouwd 310 l E Wit
Siemens iQ100 KI81RNSE0, 310 l, SN-ST, 35 dB, E, Wit
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.658,00
1 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ100 KI81RNSE0. Nettocapaciteit koelkast: 310 l, Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 35 dB. Aantal planken koelkast: 7, Aantal groente lades: 2. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 114 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 50,3 kg. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Aantal planken koelkast | 7 |
| Deurkleur | Wit |
| Flessenrek | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 310 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Deur open alarm | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 548 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal groente lades | 2 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 114 kWu |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 541 mm |
| Hoogte | 1772 mm |
| Gewicht | 5,03 kg |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.