Siemens EQ.9 TI9573X7RW koffiezetapparaat Handmatig Espressomachine 2,3 l
Deze roestvrijstalen Siemens espressomachine is compact genoeg om op elk aanrecht te passen en zorgt ervoor dat je ochtenden perfect beginnen. Met een ingebouwde molen die zowel koffiebonen als voorgemalen bonen kan verwerken, is er geen gedoe bij je ochtendkopje espresso. Het waterreservoir van 2,3 liter is geschikt voor meerdere drankjes voordat het bijgevuld moet worden, terwijl de capaciteit voor twee kopjes betekent dat je in één snelle zetcyclus koffie kunt zetten voor jezelf en je geliefde. Het TFT-scherm en de gebruiksvriendelijke bediening maken deze machine eenvoudig en handig te bedienen, aangedreven door een 1500W motor die je koffie efficiënt maalt en zet binnen enkele minuten.
10 op voorraad
€1.999,00
10 op voorraad
Beschrijving
Siemens EQ.9 TI9573X7RW. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Handmatig, Capaciteit watertank: 2,3 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Gemalen koffie, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Capaciteit in kopjes: 2 kopjes, Ingebouwde molen. Type beeldscherm: TFT. Vermogen: 1500 W. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Milk tank capacity | 0,7 l |
| Espresso maken | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Capaciteit watertank | 2,3 l |
| Gewicht | 12,8 kg |
| Koffiezet apparaat type | Handmatig |
| Capaciteit in kopjes | 2 kopjes |
| Diepte | 470 mm |
| Maximum werkdruk | 19 bar |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Latte maken | Ja |
| Café crème maken | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Espresso macchiato optie | Ja |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Wifi | Ja |
| Koffie zetten | Ja |
| Aantal programma's | 46 |
| Ristretto maken | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Koffie invoertype | Koffiebonen, Gemalen koffie |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Koffiebonen capaciteit | 250 g |
| Meerdere dranken | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Koffie maken | Ja |
| Breedte | 299 mm |
| Type product | Espressomachine |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Warme melk maken | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Doppio+ maken | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Ingebouwd licht | Ja |
| Hoogte | 392 mm |
| Vermogen | 1500 W |
| Merk |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.