Siemens EQ.6 plus s700 Volledig automatisch Espressomachine 1,7 l
Siemens EQ.6 plus s700, Espressomachine, 1,7 l, Koffiebonen, Ingebouwde molen, 1500 W, Zwart, Roestvrijstaal
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€969,00
10 op voorraad
Beschrijving
Siemens EQ.6 plus s700. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Volledig automatisch, Capaciteit watertank: 1,7 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Aantal spuiten: 2, Ingebouwde molen. Type beeldscherm: LCD. Vermogen: 1500 W. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Anti-kalkaanslag | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Capaciteit watertank | 1,7 l |
| Hoogte | 465 mm |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Maximum werkdruk | 19 bar |
| Koffiebonen capaciteit | 300 g |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 385 mm |
| Gebruiksvriendelijk | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Backlight toetsen | Ja |
| Koffie zetten | Ja |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Meerdere dranken | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Aantal spuiten | 2 |
| Water filter | Ja |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Gewicht | 105 kg |
| Molentype | Keramische molen |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Espresso maken | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Koffie maken | Ja |
| Type product | Espressomachine |
| Flat white optie | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Espresso macchiato optie | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Verlichte aan-/uit knop | Ja |
| Diepte | 280 mm |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Vermogen | 1500 W |
| Merk |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.