Siemens CT636LES1 koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 2,4 l
Siemens CT636LES1, Espressomachine, 2,4 l, Koffiebonen, Ingebouwde molen, 1600 W, Zwart, Roestvrijstaal
Voorraad:
Uitverkocht
€1.662,00
Uitverkocht
Beschrijving
Siemens CT636LES1. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Volledig automatisch, Capaciteit watertank: 2,4 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Capaciteit in kopjes: 1 kopjes, Ingebouwde molen. Type beeldscherm: TFT. Vermogen: 1600 W. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 2,4 l |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Ingebouwde melkopschuimer | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | TFT |
| Vermogen | 1600 W |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Kinderslot | Ja |
| Type product | Espressomachine |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Capaciteit in kopjes | 1 kopjes |
| Maximum werkdruk | 19 bar |
| Meerdere dranken | Ja |
| Koffie zetten | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Snoerlengte | 1,7 m |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Diepte | 385 mm |
| Gewicht | 19,7 kg |
| Gewicht verpakking | 22,7 kg |
| Merk |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.