SHOKZ OpenSwim Pro Headset Draadloos Neckband Sporten Bluetooth Grijs
SHOKZ OpenSwim Pro, Draadloos, 200 – 20000 Hz, Sporten, 27,3 g, Headset, Grijs
Voorraad:
8 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
Oorspronkelijke prijs was: €221,00.€199,00Huidige prijs is: €199,00.
8 op voorraad
Beschrijving
SHOKZ OpenSwim Pro. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Sporten. Frequentiebereik koptelefoon: 200 – 20000 Hz. Aansluitbereik: 10 m. Gewicht: 27,3 g. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Sporten |
| Headset type | Stereofonisch |
| Soort bediening | Knoppen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Gevoeligheid koptelefoon | 105 dB |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Continue audio-afspeeltijd | 6 uur |
| Gewicht | 27,3 g |
| Draagwijze | Neckband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Veiligheidsfunties | Weerbestendig |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.