SHOKZ OPENSWIM Headset Draadloos Neckband Sporten Zwart
SHOKZ OPENSWIM, Draadloos, Sporten, 20 – 20000 Hz, 30 g, Headset, Zwart
Voorraad:
20 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€174,00
20 op voorraad
Beschrijving
SHOKZ OPENSWIM. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Aanbevolen gebruik: Sporten. Frequentiebereik koptelefoon: 20 – 20000 Hz. Gewicht: 30 g. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Sporten |
| Headset type | Stereofonisch |
| Soort bediening | Knoppen |
| Gevoeligheid koptelefoon | 96 dB |
| Continue audio-afspeeltijd | 8 uur |
| Accu/Batterij voltage | 5,25 V |
| Gewicht | 30 g |
| Draagwijze | Neckband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Standby tijd | 240 uur |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.