Sharp XL-B512(BR) home audio systeem Home audio-microsysteem 45 W Bruin
Sharp XL-B512(BR), Home audio-microsysteem, Bruin, 1 schijven, Voorzijde, 45 W, Banaanstekker
14 op voorraad
€117,00
14 op voorraad
Beschrijving
Sharp XL-B512(BR). Soort: Home audio-microsysteem, Kleur van het product: Bruin, Aantal optische schijven: 1 schijven. Gemiddeld vermogen: 45 W, Speakers connectiviteit type: Banaanstekker. Ondersteunde frequentiebanden: FM, PLL, Tunerverbeteringen: Automatisch scannen, Automatisch tunen. Type beeldscherm: LED, Backlight-kleur: Wit. Type stroombron: AC
| Soort | Home audio-microsysteem |
|---|---|
| Optical disc player | Ja |
| Aantal optische schijven | 1 schijven |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 45 W |
| Type beeldscherm | LED |
| Backlight-kleur | Wit |
| Bluetooth | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hi-Fi | Ja |
| Optische drive type | CD, CD-R, CD-RW |
| USB direct afspelen | Ja |
| Equalizer modus | Klassiek, Dans, Jazz, Pop, Rock |
| Treble adjustment | Ja |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 34 W |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Gewicht verpakking | 4,5 kg |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS |
| Kleur van het product | Bruin |
| Cassette deck | Nee |
| Laadmechanisme | Voorzijde |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Tunerverbeteringen | Automatisch scannen, Automatisch tunen |
| Aantal voorkeurszenders | 40 |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Apple docking | Nee |
| Type stroombron | AC |
| Ondersteund audioformaat | MP3 |
| MP3 afspelen | Ja |
| Playback disc formaten | Cd-audio, MP3 |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Regeling van bass-niveau | Ja |
| Volumeregeling | Ja |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Snelstartgids | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Merk |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.