Sharp SJ-BA20DHXAD-EU koel-vriescombinatie Vrijstaand 367 l D Zwart
Sharp SJ-BA20DHXAD-EU, 367 l, SN-T, 8 kg/24u, D, Vers zone compartiment, Zwart
Voorraad:
6 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.193,00
6 op voorraad
Beschrijving
Sharp SJ-BA20DHXAD-EU. Totale nettocapaciteit: 367 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 39 dB. Nettocapaciteit koelkast: 266 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 101 l, Vriescapaciteit: 8 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 200 kWu. Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Totale nettocapaciteit | 367 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 8 kg/24u |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 200 kWu |
| Netbelasting | 180 W |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 81 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Locatie van display | Op de deur |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 266 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Nettocapaciteit vriezer | 101 l |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 2010 mm |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.