Samsung RL38A7B63B1/EG koel-vriescombinatie Vrijstaand 387 l C Zwart
Samsung RL38A7B63B1/EG, 387 l, No Frost (koelkast), ST-T, 8 kg/24u, C, Zwart
1 op voorraad
€1.537,00
1 op voorraad
Beschrijving
Samsung RL38A7B63B1/EG. Totale nettocapaciteit: 387 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: ST-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 273 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 5. Nettocapaciteit vriezer: 114 l, Vriescapaciteit: 8 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 169 kWu. Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Locatie van display | Binnenin |
| Totale nettocapaciteit | 387 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Nettocapaciteit koelkast | 273 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 8 kg/24u |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
| Diepte zonder handvat | 65,8 cm |
| Diepte verpakking | 740 mm |
| Gewicht verpakking | 77,5 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Premium Black Steel |
| Inverter technologie | Ja |
| Klimaatklasse | ST-T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 114 l |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 169 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 658 mm |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Breedte verpakking | 637 mm |
| Hoogte verpakking | 2108 mm |






























Er zijn voor dit product nog geen reviews.