Samsung RF65A96768A amerikaanse koelkast Vrijstaand 647 l F Wit
Samsung RF65A96768A, Vrijstaand, Frans deur, Wit, White/Navy, Deur-op-deur, Touch
1 op voorraad
€4.055,00
1 op voorraad
Beschrijving
Samsung RF65A96768A. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Frans deur, Kleur van het product: Wit. Totale nettocapaciteit: 647 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 397 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 250 l, Vriezer positie: Onder, Vriescapaciteit: 6 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: F, Jaarlijks energieverbruik: 368 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A tot G
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Kleurnaam | White/Navy |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Binnenin |
| Deurpaneel inbegrepen | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| IJsmaker | Ja |
| Water filter | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 397 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Eierenrekje | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 250 l |
| Vriescapaciteit | 6 kg/24u |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vriezerdeurvakken | 6 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Wifi | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 368 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 723 mm |
| Gewicht | 1,52 kg |
| Diepte verpakking | 776 mm |
| Gewicht verpakking | 16,2 kg |
| Productontwerp | Frans deur |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deur montage | Deur-op-deur |
| Type beeldscherm | LCD |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 647 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Water dispenser | Ja |
| Type watervoorziening | Externe watertoevoer |
| Inverter technologie | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Koelkastdeurvakken | 6 |
| Flessenrek | Nee |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Onder |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 4 |
| Aantal vrieslades | 2 |
| Vriezer temperatuur (min) | -15 °C |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 912 mm |
| Hoogte | 182,5 mm |
| Breedte met de deur open | 91,2 cm |
| Breedte verpakking | 972 mm |
| Hoogte verpakking | 1970 mm |















































Er zijn voor dit product nog geen reviews.