Samsung BRB26705EWW Ingebouwd E Wit
Samsung BRB26705EWW, No Frost (koelkast), 35 dB, 6 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Wit
22 op voorraad
€1.000,00
22 op voorraad
Beschrijving
Vers zonder vriezennNo FrostnNooit meer tijd en energie verspillen aan het ontdooien van de koelkast. No Frost-technologie verbetert de luchtcirculatie en houdt de temperatuur constant, wat ijsvorming voorkomt. De ingestelde temperatuur wordt ook sneller bereikt. Het koelsysteem wordt minder zwaar belast en gaat daardoor langer mee.nnHoudt langer versnAll-Around CoolingnZorg dat al je etenswaren perfect gekoeld blijven. All-Around Cooling koelt ieder deel van de koelkast gelijkmatig. Het systeem controleert de temperatuur voortdurend en laat koele lucht circuleren via slim geplaatste luchtgaten. Zo worden producten bewaard bij een optimale temperatuur en blijven ze langer vers.nnRuimer aan de binnenkantnSpaceMax™-technologienSpaceMax™-technologie zorgt voor hyperefficiënte isolatie, waardoor de wanden veel dunner zijn. Je hebt dus meer ruimte, zonder dat de koelkast uitsteekt ten opzichte van je aanrecht.nnHoudt koelte vastnMetal Cooling PlatenZorg dat de binnenkant van de koelkast de juiste temperatuur heeft, zodat etenswaren vers blijven, ook als je de koelkastdeur vaak opent. De Metal Cooling Plate is mooi én functioneel: de plaat zorgt ervoor dat de kou in de lucht behouden blijft, voorkomt warmteverlies en is gemakkelijk te reinigen.nnMeer plek in de deurnVariety GuardnDeel de ruimte in de koelkastdeur flexibel in, zodat je meer kwijt kunt en geen ruimte onbenut laat. Dankzij het Variety Guard-ontwerp kun je de deur geheel naar eigen voorkeur efficiënt indelen in 5 multifunctionele compartimenten voor koelverse producten van verschillend formaat.nnWerkt langer voor mindernDigital Inverter CompressornProfiteer van efficiëntie en langdurige prestaties van de motor. De Digital Inverter-technologie maakt gebruik van sterke magneten voor stille en krachtige prestaties met energie-efficiëntie[1]. Het biedt ook 20 jaar garantie[2] op de motor.nnPak gemakkelijk iets uit je koelkastnEasy Slide Shelf (Vriezer)nVoorkom dat er allerlei producten in de weg liggen als je iets uit de vriezer pakt. De Slide-in Shelf is gewoon in- en uit te schuiven zodat je producten efficiënt kunt opbergen, organiseren en pakken. Je kunt producten dus makkelijk vinden, zelfs achterin of in de hoeken, zonder ‘loze ruimte’.nnNo FrostnNooit meer tijd en energie verspillen aan het ontdooien van de koelkastnnAll-Around CoolingnDe aparte koeling optimaliseert de temperatuur en de vochtigheid in de koelkast en het vriescompartiment.nnSpaceMax™ TechnologynDe SpaceMax™-technologie met efficiënte isolatie zorgt voor dunnere wanden.nnRack & Shelf™nMaak efficiënt gebruik van je koelkastruimte met het multifunctionele Rack & Shelf™-systeem. Het brede ontwerp is niet alleen geschikt voor gewone wijnflessen, maar ook voor grotere, zoals champagneflessen. De platte vorm maakt het rek veelzijdig, want je kunt er ook andere producten op kwijt, zoals pizza’s en eieren.nnPower FreezenDoe je voordeel met snelle vriesprestaties. Met één druk op de knop verspreidt Power Freeze een stoot ijskoude lucht door de vriezer. Handig om eten in te vriezen, diepvriesproducten weer door en door bevroren te krijgen of ijsblokjes te maken.nnFresh ZonenZorg ervoor dat je fruit en groente langer vers en op smaak blijven. De Fresh Zone is een slim ontworpen lade die de ideale omgeving biedt voor het bewaren van verse producten. De luchtdichte afsluiting van de Fresh Zone zorgt voor een optimale vochtigheidsgraad en reguleert de vochtafvoer.
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Locatie van display | Op de deur |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Ja |
| Vakantie functie | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Brutocapaciteit koelkast | 74 l |
| Soort lamp | LED |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriescapaciteit | 6 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 231 kWu |
| Breedte | 540 mm |
| Hoogte | 1775 mm |
| Breedte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 1864 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Inverter technologie | Ja |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Totale brutocapaciteit | 267 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 6 |
| Vriezer positie | Onder |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 6 uur |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Brutocapaciteit vriezer | 193 l |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Diepte verpakking | 629 mm |
| Gewicht verpakking | 64 kg |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.