Samsung Autodose 6000-serie WW80T534AAX/S2 wasmachine Voorbelading 8 kg 1400 RPM Zilver
Samsung Autodose 6000-serie WW80T534AAX/S2, Voorbelading, 8 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, B
50 op voorraad
€871,00
50 op voorraad
Beschrijving
Samsung Autodose 6000-serie WW80T534AAX/S2. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 8 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 600 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: B
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Kleurnaam | Silver |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Trommelinhoud | 61 l |
| Kijkglas | Ja |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 22 |
| Wasprogramma's | |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Spoelstop | Ja |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Maximale wastemperatuur | 90 °C |
| Maximale waterdruk | 800 kPa |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Automatisch doseersysteem | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Waterconsumptie per cyclus | 48 l |
| Energieverbruik wassen | 0,55 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 67 kg |
| Diepte met deur gesloten | 63,5 cm |
| Breedte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Type motor | Digitale omvormer |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 218 min |
| Aantal spoelkeuzes | 5 |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Vlekkenverwijderaarsoptie | Ja |
| Minimale waterdruk | 50 kPa |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (typisch) | 2300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Deurdiameter | 31,1 cm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Gewicht verpakking | 69 kg |



























Er zijn voor dit product nog geen reviews.