Samsung A54 16,3 cm (6.4″) Dual SIM 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Limoen
Met een helder, levendig scherm en een royaal geheugen maakt deze Samsung A54 smartphone alledaagse taken en het streamen van content tot een plezier. Het 6,4 inch scherm heeft een scherpe resolutie van 1080 x 2340 pixels, terwijl de 8 GB RAM en 256 GB opslagruimte betekenen dat je al je foto’s, apps en nummers binnen handbereik kunt houden. De 50 megapixel camera aan de achterkant en 16 megapixel camera aan de voorkant zijn perfect voor het maken van foto’s om te delen met vrienden en familie. Met 5G-connectiviteit en een duurzame batterij van 5000 mAh heeft deze limoengroene smartphone alles wat je nodig hebt om de hele dag te kunnen werken en spelen.
17 op voorraad
€445,00
17 op voorraad
Beschrijving
Samsung A54, 16,3 cm (6.4″), 1080 x 2340 Pixels, 8 GB, 256 GB, 50 MP, Limoen
| Beeldschermdiagonaal | 16,3 cm (6.4") |
|---|---|
| Proximity sensor | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Geheugenkaartsleuf type | Hybridesleuf |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gebruikergeheugen | 219 GB |
| Hoogte | 158,2 mm |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Breedte | 76,7 mm |
| Hall-sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Flash type | LED |
| Continue audio-afspeeltijd | 68 uur |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Wifi | Ja |
| Standby-tijd ( 4G ) | 20 uur |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| USB-poort | Ja |
| MMS | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| Kleurnaam | Awesome Lime |
| GLONASS | Ja |
| SIM card type | NanoSIM |
| Galileo | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, MP4, WEBM |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Cameraflitser voorzijde | Nee |
| MIMO | Ja |
| Digitale zoom | 10x |
| GPS | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| SMS | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
Ja |
|
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Kleur van het product | Limoen |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| 5G-standaard | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Type beeldscherm | OLED |
| 3G standaarden | UMTS, WCDMA |
| Spreektijd (4G) | 46 uur |
| Gyroscoop | Ja |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Versnellingsmeter | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 19 uur |
| Gewicht | 202 g |
| Platform | Android |
| Resolutie | 1080 x 2340 Pixels |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Ondersteund audioformaat | AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Diepte | 8,2 mm |
| Continue video-afspeeltijd | 21 uur |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.