SAMSUNG 77” OLED 4K S85F (2025)
Met de Samsung 77″ OLED S85F 4K (2025) kijk je naar scherpe en vloeiende beelden. Deze televisie heeft een 4K resolutie, wat betekent dat het beeld bestaat uit meer dan 8 miljoen pixels. Dit maakt de tv 4 keer scherper dan een full hd tv. Je ziet elk detail, wat handig is als je veel films, series kijkt of games speelt. De verversingssnelheid van 100 hertz zorgt ervoor dat acties vloeiend in beeld komen. Een auto die voorbijrijdt of een voetbal die richting het doel vliegt, zie je zonder haperingen. Het 10 bit scherm toont 1 miljard kleuren, waardoor je geniet van realistische HDR beelden. Je ziet veel verschillende kleurtinten en een groot contrast. Dit is prettig als je graag films of series kijkt of games speelt met kleurrijke landschappen.
1 op voorraad
€2.899,00
1 op voorraad
Beschrijving
Adembenemende beeldkwaliteit
De Samsung 77” OLED 4K S85F (2025) in zwarte uitvoering levert een verbluffende 4K-beeldkwaliteit. De Pantone Validated-certificering zorgt voor de accurate weergave van 2140 PANTONE-kleuren en 110 vernieuwde huidskleurtinten. Hierdoor geniet je van levensechte kleuren en nauwkeurige huidtinten. De OLED HDR-technologie onthult verborgen details met heldere highlights en diepe zwarttinten, waardoor elke scène tot leven komt. Hierdoor profiteer je van een prachtige beeldkwaliteit.
Krachtige prestaties en connectiviteit
Uitgerust met de NQ4 AI Gen2 Processor, gebruikt deze smart TV AI en 20 neurale netwerken voor 4K AI Upscaling, waardoor al je content scherper en gedetailleerder wordt. Ook herkent hij verschillende geluiden en optimaliseert dialogen en achtergrondmuziek op basis van het soort geluid en de akoestiek. Met meerdere HDMI- en USB-poorten sluit je eenvoudig al je apparaten aan, terwijl de ingebouwde wifi zorgt voor een naadloze internetverbinding.
Slimme technologieën en apps
Deze Samsung smart-tv biedt toegang tot een breed scala aan apps en streamingdiensten, zodat je altijd je favoriete content binnen handbereik hebt. Het Samsung Tizen OS bezorgt je altijd de nieuwste innovatieve Samsung features, zorgt voor een gepersonaliseerde gebruikservaring en garandeert een solide beveiliging van Samsung Knox. Met Motion Xcelerator 120Hz geniet je van soepele beelden en snelle reacties, een meerwaarde voor VRR-gaming en het bekijken van sportevenementen.
Indrukwekkende audio-ervaring
Adaptive Sound Pro zorgt voor AI audio-optimalisatie en -remastering. Dankzij Object Tracking Sound Lite en Dolby Atmos voel je je midden in de actie. Het geluid volgt de bewegingen op het scherm, wat zorgt voor een meeslepende audio-ervaring die je kijkplezier naar een hoger niveau tilt. Daarbij zorgt Active Voice Amplifier Pro dat stemmen perfect verstaanbaar zijn, zodat je elke dialoog moeiteloos volgt.
| Gewicht | 28,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 16,9 × 188,9 × 116,8 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 195,6 cm (77") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Formaat digitaal signaal | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Auto channel search | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Far-field steminteractie | Ja |
| Universele gids | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 400 x 300 mm |
| Type schermrand | 4 zonder rand |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Game modus | Ja |
| AI Upscale | Ja |
| Beeldverwerkingstechnologie | Samsung Real Depth Enhancer |
| AMD FreeSync | Ja |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Gaminghub, Mini Map Zoom, Surround Sound, Ultra Wide Game, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Tap View | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| CI+ met Ziggo ondersteuning | Ja |
| Aantal RF-poorten | 3 |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 1721,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 991,4 mm |
| Breedte van de standaard | 115,2 cm |
| Breedte verpakking | 1889 mm |
| Hoogte verpakking | 1168 mm |
| Bureaustandaard | Ja |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | OLED |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Sound-mirroring | Ja |
| TV initieert spiegeling | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Introductie jaar | 2025 |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Omgevingsmodus | Ja |
| Beeldverwerker | NQ4 AI Gen2 |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Meervoudige weergave | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Stemgids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 122 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 28,8 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 33,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 2,81 kg |
| Diepte van de standaard | 33 cm |
| Diepte verpakking | 169 mm |
| Gewicht verpakking | 37,9 kg |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening | TM2560E |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.