Samsung 75″ Interactive Display Flip Pro WMB
Samsung 75″ Interactive Display Flip Pro WMB, 190,5 cm (75″), 350 cd/m², 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, VA, 4000:1
6 op voorraad
€2.779,00
6 op voorraad
Beschrijving
Samsung 75″ Interactive Display Flip Pro WMB. Beeldschermdiagonaal: 190,5 cm (75″), Helderheid: 350 cd/m², Resolutie: 3840 x 2160 Pixels. Inclusief besturingssysteem: Tizen, Gebruikergeheugen: 32 GB. Kleur van het product: Grijs, Wit, Paneelmontage-interface: 400 x 400 mm, Frame materiaal: Aluminium. Bedrijfsuren (uren/dagen): 12/7. Stroomverbruik (typisch): 187 W, Stroomverbruik (in standby): 0,5 W, AC-ingangsspanning: 100-240 V
| Beeldschermdiagonaal | 190,5 cm (75") |
|---|---|
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Schermhelderheid (min) | 220 cd/m² |
| Touch screen type | Infrarood |
| Touch-systeemresponstijd | 8 ms |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Type processor | Ja |
| Built-in projector | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| HDCP | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | 1 |
| Kleur van het product | Grijs, Wit |
| Paneelmontage-interface | 400 x 400 mm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 12/7 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Hoogte | 1026,3 mm |
| Gewicht | 59,3 kg |
| Diepte verpakking | 287 mm |
| Gewicht verpakking | 72,2 kg |
| Touchscreen | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Soort paneel | VA |
| Responstijd | 8 ms |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2451 x 0,2451 mm |
| Waasniveau | 2 procent |
| Operating systeem versie | 6,5 |
| Gebruikergeheugen | 32 GB |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| RS-232 port | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Certificering | |
| Stroomverbruik (typisch) | 187 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 1724 mm |
| Diepte | 8,9 mm |
| Breedte verpakking | 1095 mm |
| Hoogte verpakking | 1189 mm |
| Randbreedte (L/T, R/B) | 20.4mm(T/LR), 44.7mm(B) |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.