Samsung 55″ Interactive Display Flip Pro WMB
Samsung 55″ Interactive Display Flip Pro WMB, 139,7 cm (55″), 350 cd/m², 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, VA, 16:9
45 op voorraad
€1.070,00
45 op voorraad
Beschrijving
Samsung 55″ Interactive Display Flip Pro WMB. Beeldschermdiagonaal: 139,7 cm (55″), Helderheid: 350 cd/m², Resolutie: 3840 x 2160 Pixels. Inclusief besturingssysteem: Tizen, Gebruikergeheugen: 32 GB. Kleur van het product: Grijs, Wit, Paneelmontage-interface: 400 x 400 mm, Frame materiaal: Kunststof. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Stroomverbruik (typisch): 154 W, Stroomverbruik (in standby): 0,5 W, AC-ingangsspanning: 100-240 V
| Beeldschermdiagonaal | 139,7 cm (55") |
|---|---|
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 8 ms |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,315 x 0,315 mm |
| Waasniveau | 2 procent |
| Operating systeem versie | 6,5 |
| Gebruikergeheugen | 32 GB |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | 1 |
| Kleur van het product | Grijs, Wit |
| Paneelmontage-interface | 400 x 400 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 154 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 1297,4 mm |
| Diepte | 599 mm |
| Breedte verpakking | 1464 mm |
| Hoogte verpakking | 915 mm |
| Touchscreen | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Soort paneel | VA |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Schermhelderheid (min) | 220 cd/m² |
| Touch screen type | Infrarood |
| Touch-systeemresponstijd | 26 ms |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Type processor | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDCP | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| RS-232 port | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Frame materiaal | Kunststof |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 16/7 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Hoogte | 768,2 mm |
| Gewicht | 28,6 kg |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 3,59 kg |
| Merk |























































