Samsung 32″ Odyssey Neo G8 G85NB UHD 240Hz Gaming Monitor
Samsung 32″ Odyssey Neo G8 G85NB UHD 240Hz Gaming Monitor, 81,3 cm (32″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LED, 1 ms, Wit
58 op voorraad
€1.322,00
58 op voorraad
Beschrijving
Samsung 32″ Odyssey Neo G8 G85NB UHD 240Hz Gaming Monitor. Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Wit
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Kleurbereik | 95 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Game modus | Ja |
| Smart modes | FPS, RPG, RTS |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP versie | 2.2 |
| VESA-montage | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 713 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 434,8 mm |
| Breedte verpakking | 827 mm |
| Hoogte verpakking | 530 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Local dimming | Ja |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| Adaptief beeld | Ja |
| Certificaten van naleving | UL |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Fabrieksafstelling | Y |
| Virtueel richtpunt | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Backlight type | Mini LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Quantum-dotkleurtechnologie | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Spelkenmerken | Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Consument |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| In hoogte verstelbaar | 12 cm, Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Pivot hoek | -92 – 92° |
| Horizontaal draaibaar | -15 – 15° |
| Bereik kantelhoek | -9 – 13° |
| Stroomverbruik (typisch) | 33,2 W |
| Vermogensverbruik (max) | 140 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Jaarlijks energieverbruik | 48 kWu |
| Gewicht (met standaard) | 8,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 173 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 7 kg |
| Diepte verpakking | 236 mm |
| Gewicht verpakking | 12,9 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Lokale dimzones | 1196 |
| Video kleurenmodi | Bioscoop, Aanpasbaar, Dynamic contrast, Sporten |
| Automatische bronwissel | Ja |
| Eco-lichtsensor | Ja |
| Uitschakeltimer plus | Ja |




















































Er zijn voor dit product nog geen reviews.