Ricoh fi-8190 ADF-/handmatige invoer scanner 600 x 600 DPI A4 Zwart, Grijs
Ricoh fi-8190, 216 x 355,6 mm, 600 x 600 DPI, 90 ppm, Grijstinten, Monochroom, ADF-/handmatige invoer scanner, Zwart, Grijs
8 op voorraad
€1.528,00
8 op voorraad
Beschrijving
Ricoh fi-8190. Maximum scanformaat: 216 x 355,6 mm, Optische scanresolutie: 600 x 600 DPI, ADF scan snelheid (b/w, A4): 90 ppm. Soort scanner: ADF-/handmatige invoer scanner, Kleur van het product: Zwart, Grijs, Soort bediening: Knoppen. Type beeldsensor: Dual CIS, Lichtbron: LED, Scan bestandsformaten: JPEG, PDF, PNG, TIFF. Capaciteit automatische documentinvoer: 100 vel. Maximale ISO A-series papierformaat: A4, Ondersteunde scanning media types: Visitekaartje, Post Card(JPN), ISO A-series afmetingen (A0…A9): A4, A5, A6
| Maximum scanformaat | 216 x 355,6 mm |
|---|---|
| Duplex scannen | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Lichtbron | LED |
| Scanner-drivers | ISIS, TWAIN |
| Letter | Ja |
| Kaartdikte (max) | 1,4 mm |
| USB-poort | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-B |
| Ethernet LAN | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Diepte | 163 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte verpakking | 249 mm |
| Hoogte verpakking | 264 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Pallet brutobreedte | 101,6 cm |
| Aantal per pallet (lucht) | 48 stuk(s) |
| Pallethoogte (zee) | 197,4 cm |
| Optische scanresolutie | 600 x 600 DPI |
| ADF scan snelheid (b/w, A4) | 90 ppm |
| Soort scanner | ADF-/handmatige invoer scanner |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Type beeldsensor | Dual CIS |
| Scan bestandsformaten | JPEG, PDF, PNG, TIFF |
| Legaal | Ja |
| Papierlade mediagewicht | 20 – 465 g/m² |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type stopcontactaansluiting | C5 |
| Soort voeding | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,2 W |
| Slaapstand | Ja |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Diepte verpakking | 399 mm |
| Gewicht verpakking | 5,6 kg |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Pallet brutolengte | 121,9 cm |
| Producten per pallet (zee) | 84 stuk(s) |
| Pallethoogte (lucht) | 118 cm |
| Folieverpakkingsgewicht | 15 g |
| Glass packaging weight | 0 g |
| Merk |






















































