POLY Voyager Surround 80 UC USB-C Headset + USB-C/A-adapter
POLY Voyager Surround 80 UC USB-C Headset + USB-C/A-adapter, Draadloos, Muziek/Voor elke dag, 275 g, Headset, Zwart
200 op voorraad
€362,00
200 op voorraad
Beschrijving
Ontworpen voor jouw manier van werkennWerk waar je wilt en blijf duidelijk verstaanbaar met deze Bluetooth®-headset met geïntegreerde microfoons. Ervaar perfecte geluidskwaliteit, geniet van optimaal draagcomfort door de zachte oorkussens en verstelbare hoofdbeugel en blijf gefocust met adaptieve ANC.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Muziek/Voor elke dag |
| Headset type | Stereofonisch |
| Volumeregeling | Touch |
| Kleur kabel | Zwart |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Frequentie microfoon | 20 – 16000 Hz |
| Aantal microfoons | 10 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Continue audio-afspeeltijd | 24 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1 uur |
| Breedte | 191 mm |
| Hoogte | 18,1 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | 3,5 mm naar USB Type-C |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Afspelen/pauze, Track , Volume +, Volume – |
| Soort bediening | Touch |
| LED-indicatoren | Ja |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVDTP, AVRCP, HFP, HSP |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Gevoeligheid koptelefoon | 132 dB |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Gevoeligheid microfoon | -37 dB |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gesprekstijd | 21 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Diepte | 77 mm |
| Gewicht | 275 g |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Opbergetui | Ja |
| Hoofdbandkussen | Ja |































Er zijn voor dit product nog geen reviews.