POLY Voyager Free 60+ UC M White Sand Earbuds + BT700 USB-C-adapter + oplaadcase met touchscreen
POLY Voyager Free 60+ UC M White Sand Earbuds + BT700 USB-C-adapter + oplaadcase met touchscreen, True Wireless Stereo (TWS), Kantoor/callcenter, 20 – 20000 Hz, Headset, Wit
19 op voorraad
€419,00
19 op voorraad
Beschrijving
Draadloze oordopjes voor werk en vrij tijdnMet deze oordopjes geniet je van een wereld vol geluiden maar zonder ruis. Of je nu een videovergadering bijwoont of naar een afspeellijst luistert, deze draadloze oordopjes zijn ontworpen voor productiviteit, connectiviteit en entertainment.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Volumeregeling | Touch |
| Connectiviteitstechnologie | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Diameter van de luidspreker | 1 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Aantal microfoons | 3 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Gesprekstijd | 5,5 uur |
| Oplaadcassette | 80 g |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Wit |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Track |
| Type regeleenheid | Externe regeleenheid |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Microfoon mute | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 5,5 uur |
| Gewicht van linker oordopje | 5,8 g |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.