POLY Voyager Focus 2 USB-A Headset
POLY Voyager Focus 2 USB-A Headset, Draadloos, Kantoor/callcenter, 115 g, Headset, Zwart
Voorraad:
200 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€223,00
200 op voorraad
Beschrijving
Blijf gefocustnCreëer een focuszone om je heen met de Voyager Focus 2 Bluetooth®-stereoheadset. Slim ontworpen met perfecte audio. Je hoort alleen jouw gesprek. Zo blijf je gefocust.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Soort bediening | Knoppen |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Microfoontype | Boom |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Diepte | 67 mm |
| Gewicht | 115 g |
| Diepte verpakking | 176 mm |
| Gewicht verpakking | 712 g |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Volume – |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Breedte | 155 mm |
| Hoogte | 18,2 mm |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 190 mm |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.