POLY Voyager-basisstation gecertificeerd voor Microsoft Teams
POLY Voyager-basisstation gecertificeerd voor Microsoft Teams, Koptelefoonstandaard
Voorraad:
33 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€141,00
33 op voorraad
Beschrijving
GemoedsrustnHoud het apparaat opgeladen tijdens het gebruik.
| Type product | Koptelefoonstandaard |
|---|---|
| Compatibiliteit | |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 520 g |
| Merkcompatibiliteit | POLY |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Land van herkomst | China, Mexico |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.