POLY Voyager 4320 Microsoft Teams Certified USB-A Headset + BT700 dongle
POLY Voyager 4320 Microsoft Teams Certified USB-A Headset + BT700 dongle, Bedraad en draadloos, Kantoor/callcenter, 20 – 20000 Hz, 162 g, Headset, Zwart
200 op voorraad
€175,00
200 op voorraad
Beschrijving
Geen draden meer. Kosten besparen.nMet deze draadloze Bluetooth®-headset op instapniveau zijn jouw medewerkers niet langer aan hun bureau gekluisterd. Maak kennis met de Voyager 4300 UC-serie. Dit is alles wat jouw teams nodig hebben om productief te blijven en verbinding te maken met hun apparaten, zowel thuis als op kantoor.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HPF, HSF |
| Aansluitbereik | 91 m |
| Microfoontype | Boom |
| Aantal microfoons | 4 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Diepte | 67 mm |
| Gewicht | 162 g |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 324 g |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| DECT connectable | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Diameter van de luidspreker | 3,2 cm |
| Frequentie microfoon | 100 – 6800 Hz |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Breedte | 155 mm |
| Hoogte | 18,2 mm |
| Breedte verpakking | 186 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.