POLY Sync 40 Microsoft Teams Certified Speakerphone
POLY Sync 40 Microsoft Teams Certified Speakerphone, PC, Zilver, 1,05 m, IP64, Windows 10, 100 – 7800 Hz
48 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €250,00.€219,00Huidige prijs is: €219,00.
48 op voorraad
Beschrijving
Flexibel. Eenvoudig. SlimnZakendoen gaat snel. Snel deelnemen aan online vergaderingen is dan ook essentieel. Met de Poly Sync 40 USB/Bluetooth® smart speakerphone kunnen gebruikers meteen aan de slag. Eenvoudig en met hoogwaardige audio, geoptimaliseerd voor flexibele en kleine werkruimten.
| Soort apparaat | PC |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Aantal microfoons | 3 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 5 uur |
| Breedte | 27,3 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Breedte verpakking | 359 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C, USB Type-A |
| Auto | Nee |
| Snoerlengte | 1,05 m |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Frequentie microfoon | 100 – 7800 Hz |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Gesprekstijd | 30 uur |
| Certificaten van naleving | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Diepte | 102 mm |
| Gewicht | 610 g |
| Diepte verpakking | 183 mm |
| Gewicht verpakking | 820 g |
| Snelstartgids | Ja |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.