POLY Savi 8240-M Office Microsoft Teams Certified DECT 1880-1900 MHz USB-A Headset
POLY Savi 8240-M Office Microsoft Teams Certified DECT 1880-1900 MHz USB-A Headset, Draadloos, Kantoor/callcenter, 21 g, Headset, Zwart
40 op voorraad
€402,00
40 op voorraad
Beschrijving
Werk zonder afleidingnHet is belangrijk dat je tijdens een gesprek elk woord goed kunt horen. Met de Poly Savi 8200 Office-serie worden geluiden en gesprekken in de buurt uitgefilterd door de microfoon met ruisonderdrukking en functie voor ‘close conversation limiting’.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| DECT connectable | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Aansluitbereik | 120 m |
| Diameter van de luidspreker | 1,42 cm |
| Frequentie microfoon | 100 – 7800 Hz |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Standby tijd | 30 uur |
| Diepte | 16,6 mm |
| Gewicht | 21 g |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 613 g |
| Levensduur van de batterij | 420 min |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Volume – |
| Signaal/ruis-verhouding | 60 dB |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -45 dB |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Breedte | 155 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.