POLY Savi 8220 UC Microsoft Teams Certified DECT 1880-1900 MHz USB-A Headset
POLY Savi 8220 UC Microsoft Teams Certified DECT 1880-1900 MHz USB-A Headset, Bedraad en draadloos, Kantoor/callcenter, 20 – 20000 Hz, 160 g, Headset, Zwart
200 op voorraad
€329,00
200 op voorraad
Beschrijving
Werk zonder afleidingnHet is belangrijk dat je tijdens een gesprek elk woord goed kunt horen. Met de Poly Savi 8200 Office-serie worden geluiden en gesprekken in de buurt uitgefilterd door de microfoon met ruisonderdrukking en functie voor ‘close conversation limiting’.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| DECT connectable | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth-profielen | AVRCP |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 7,2 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Frequentie microfoon | 35 – 21000 Hz |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Breedte | 155 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Oplaadhouder | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Volume – |
| Signaal/ruis-verhouding | 53 dB |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Gevoeligheid koptelefoon | 112 dB |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -40 dB |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Gesprekstijd | 13 uur |
| Standby tijd | 50 uur |
| Diepte | 16,6 mm |
| Gewicht | 160 g |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 742 g |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.