POLY EncorePro 525 USB-A Stereo Headset
POLY EncorePro 525 USB-A Stereo Headset, Bedraad, Oproepen/muziek, 55 g, Headset, Zwart
Voorraad:
12 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€138,00
12 op voorraad
Beschrijving
Klaar, headset, startnVerbeter de productiviteit van jouw callcenter met headsets uit de EncorePro 500-serie. De headset kan op meerdere manieren eenvoudig worden aangesloten op je pc, of je nu thuis of op kantoor werkt. En door het lichte en comfortabele design blijven je medewerkers betrokken.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Breedte | 111 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 175 mm |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Microfoontype | Boom |
| Diepte | 149 mm |
| Gewicht | 55 g |
| Diepte verpakking | 52 mm |
| Gewicht verpakking | 178 g |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.