POLY BT700 USB-C Bluetooth-adapter
POLY BT700 USB-C Bluetooth-adapter, USB-adapter, Zwart
Voorraad:
26 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€113,00
26 op voorraad
Beschrijving
High-fidelity Bluetooth® USB-C®-adapternDoor de vernieuwde look en compacte vormfactor kun je je laptop of pc gebruiken om ruimte te besparen.
| Type product | USB-adapter |
|---|---|
| Compatibiliteit | BT700 |
| Breedte | 205,2 mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HSP |
| Merkcompatibiliteit | POLY |
| Kleur van het product | Zwart |
| Diepte | 152 mm |
| USB-poorttype | USB Type-C |
| Bluetooth-versie | 5.1 |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.